Watchguard
محصولات امنیت شبکه WatchGuard در زمره ی بهترین و محبوب ترین تجهیزات امنیت شبکه به خصوص در زمینه UTM و NGFW به شمار می روند. تکنولوژی مورد استفاده در تجهیزات امنیتی WatchGuard به شما این امکان را می دهد که حداکثر استفاده را از سرویس های امنیتی موجود ببرید و همچنین کارایی بسیار بهتری را نسبت به محصولات دیگر موجود به دست بیاورید، همچنین قیمت گذاری محصولات WatchGuard به گونه ای می باشد که عموم شرکت ها و سازمان ها می توانند به راحتی تجهیزات مورد نیاز خود را تهیه کنند. تنوع محصولات امنیتی WatchGuard به گونه ای می باشد که می تواند انواع خواسته های مختلف را برآورده کند. شهرت محصولات WatchGuard به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد.
دلایل انتخاب WATCHGUARD
به راهکار برتر امنیت شبکه خوش امدید
برخی هکرها را خطرناک می پندارد ما انها را خوشمزه
تهدیدات و خطرات شبکه هر جایی و هر زمان، قبل از تشخیص شما وارد شده و به شبکه شما آسیب می رسانند. غلبه بر آنها نیازمند یک راهکار مطمئن امنیتی می باشد. WatchGuard با طراحی خاص خود در صنعت، هوشمند ترین، سریعترین و قویترین راه حل امنیت شبکه را به شما ارائه می دهد.
اصالت ماندگار
تکنولوژی های امنیت مانند آنتی ویروس، آنتی اسپم، جلوگیری از نفوذ و محافظت APT بطور یکسان ایجاد نشده اند. WatchGuard با بکارگیری راهکارهای قابل اعتماد، ابزارهایی را با کارآیی قطعی در زمینه امنیت شبکه را به شما پیشنهاد میدهد. این تکنولوژی های پویش امنیت که بهترین بهترین ها هستند، بر چارچوبی تکیه دارند که WatchGuard ایجاد کرده تا سریع ترین و چالاک ترین باشد. چرا ما به این شیوه عمل می کنیم؟ چون دیدگاه های اختصاصی، وابستگی های سخت افزار و نرم افزار را ایجاد میکنند. ما و مشتریان ما این وابستگی ها را دوست نداریم. بنابراین سه سال بر بهینه کردن سیستم اجرایی دیوار آتش خود تلاش کردیم تا بتوانیم کامل ترین ورژن موتورهای جستجو در صنعت را در یک قالب با استاندارد صنعتی اجرا کنیم تا به حداکثر انعطاف دست یابیم. همچنین ما به حداکثر بهینه سازی نیز دست یافته ایم. مشتریان ما بهترین عملکرد صنعتی را با هر قیمتی می توانند دریافت کنند.
ما تهدیدها را واضح تر می بینیم
با بکارگیری بهترین تکنولوژی های امنیتی که در چارچوب اختصاصی ما تعبیه شده، مهندسین ما بر پیشرفت های برپایه هدف در تکنولوژی تمرکز دارند که میتواند مشکلات حقیقی امنیت را حل کند. مثلا اینکه چطور تحویل داده ها را صورت دهیم به گونه ای که قابل فهم بوده و به نوعی هوش عملی داشته باشد.
دیده بانی، محافظت، شکار، تکرار
در امنیت شبکه دیدن همان دانستن است. اگر شما ببینید، می توانید با آن برخورد کنید. پس میدان دید همان محافظت است. این همان WatchGuard Dimension است. Dimension ابزار دید WatchGuard است که برنده جایزه نیز شده است و یک استاندارد بر روی تمام دیواره های آتش نسل بعد (NGFW) و سیستم یکپارچه تهدیدات (UTM) ساخت WatchGuard است. Dimension به میدان پر مشغله امنیت اطلاعات امکان رصد بلادرنگ تهدیدات امنیت شبکه و جداسازی آنها را فراهم می سازد. WatchGuard Dimension ابزاری است که برای متخصصین امنیت راحتی بیشتری به ارمغان می آورد. بنابراین آنها میتوانند سریعتراطلاعات ضروری و داده های امنیتی را اقتباس کرده و به یک سیاست عملی تبدیل کنند." (Frost & Sullivan)
قرمز برای سرعت ساخته شده است
سایر سازندگان ممکن است توان عملیاتی سریعتری برای یک تکنولوژی امنیتی واحد پیشنهاد کنند در حالی که ما قالب WatchGuard طراحی کردیم که توان عملیاتی سریعتری ارائه میدهد و این در حالی است که همه موتورهای جستجوی قدرتمند روشن هستند. بنابراین همه آنها را روشن کنید.

شکارچی باشید نه طعمه
شما چه خواهان یک دیوار آتش نسل آتی باشید یا برای یک راه حل مدیریت یکپارچه تهدیدات واحد آماده باشید، در هر فضای تهدیدی که باشد، WatchGuard شما را پوشش می دهد. با دستیابی به راهکارهای امنیتی سازمانی، حضور در بخش پیشگامان صنعت و بهترین عملکرد در هر قیمت، WatchGuard شما را از نظر امنیت شبکه بالاتر از بقیه قرار می دهد.